آنلاین کار

قدم اول برای ورود به بازار بورس

در این مطلب آموزش بورس در 20 دقیقه را به صورت پاورپوینت نمایشی برایتان آماده کرده ایم. بعد از مشاهده این آموزش که به صورت بسیاز جذاب و کاربرپسند آماده شده است شما تمام مفاهیم مورد نیازبرای ورود به بورس را فرا خواهید گرفت.

آموزش مقدماتی بورس

در این فایل شما تمام موارد ابتدایی برای ورود به بورس را یاد خواهید گرفت. با تعاریف کلی آشنا خواهید شد و خواهید دانست برای شروع باید به سراغ چه کسانی بروید و از کجا شروع کنید. در واقع این آموزش یک آموزش در سطح مقدماتی برای بورس می باشد.

 

آموزش سایت تالار مجازی بورس ایران

در انتها شما را با سایت تالار مجازی بورس ایران آشنا خواهیم کرد. این سایت که توسط سازمان بورس راه اندازی شده است در واقع یک نوع شبیه سازی بورس واقعی به صورت مجازی می باشد. یعنی تمام قیمت های موجود در این بورس مجازی واقعی و به صورت لحظه ای می باشد.

شما به عنوان کاربر این سایت یک سرمایه اولیه مجازی خواهید داشت و با آن شروع به خرید و فروش سهام خواهید کرد و سود و زیان خود را خواهید دید و با این روش به صورت کامل با ترفندهای بورس آشنا خواهید شد. در این فایل آموزشی استفاده از این سایت را برایتان آموزش داده ایم.

 

فایل ارائه "بورس در 20 دقیقه " را بخرید

هم اکنون می توانید این فایل آموزشی را به قیمت باور نکردنی بخرید. بعد از خرید و پرداخت آنلاین بانکی، بالافاصله فایل برای شما ایمیل می شود هم چنین از قسمت دانلودهای من نیز می توانید فایل را دانلود نمایید

برای مطالعه بقیه مطالب سایت در مورد امور مالی  به این لینک مراجعه کنید. هم چنین برای دنبال کردن مطالب جدید سایت در خبرنامه ما عضو شوید تا جدیدترین مطالب را برایتان ایمیل کنیم. این کار رایگان می باشد.

ناحیه کاربری

عضویت در خبرنامه