آنلاین کار

محاسبه قیمت طلا از روی قیمت جهانی آن

اگر شما هم مقداری پس انداز داشته اید حتما تا به حال به فکر سرمایه گذاری آن در بازار طلا افتاده اید. مخصوصا  نوسانات اخیر بازار طلا شما را نسبت به این کار ترغیب تر کرده است. سرمایه گذاری در بازار طلا ممکن است سوددهی بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در بانک داشته باشد ولی نیازمند این است که اطلاعاتی را در این باره نیز داشته باشید. به خاطر همین موضوع برآن شدیم تا مفاهیم پایه ای مربوط به طلا،این فلز وسوسه انگیز را برایتان شرح دهیم.

محاسبه قیمت طلا از روی قیمت جهانی آن

در ادامه مطلب با کمک یک طرح اینفوگرافیکی سعی کرده ایم تا به ساده ترین زبان ممکن مفاهیم را شرح دهیم تا با آگاهی بیشتری برای خرید یا فروش طلا راهی بازار طلا شوید!

مطالعه بیشتر...

قدم اول برای ورود به بازار بورس

همان طور که می دانید یکی از راه های مطرح برای سرمایه گذاری با سود قابل توجه سرمایه گذاری در بازار بورس می باشد. بازار بورس جایی است که امروزه اکثر شرکت های فعال در عرصه های مختلف و هم چنین اکثر افراد اقدام به فعالیت در آن می کنند. بازار بورس ایران نیز جزو بورس های فعال محسوب شده که در صورت علاقه می توانید از این لحظه به بعد فعالیت خود را در آن آغاز کنید.

اگر چیزی در مورد بورس نمی دانید برایتان فایل آموزشی پاورپوینتی را با عنوان بورس در 20 دقیقه حاضر کرده ایم که با مشاهده آن اطلاعات اولیه برای ورود به بازار بورس را کسب خواهید کرد. هم چنین در این فایل آموزشی به معرفی تالار مجازی بورس ایران پرداخته ایم، جایی که می توانید بدون ریسک و به صورت شبیه سازی واقعی شروع به یادگیری بورس نمایید تا بعد از فراگیری و تخصص کافی در این زمینه وارد بورس واقعی شوید.

برای دانلود رایگان این فایل آموزشی به ادامه مطلب بروید.

مطالعه بیشتر...

ناحیه کاربری

عضویت در خبرنامه